Zaplo půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Zaplo půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Každý z nás by si jistě vzpomněl na poměrně chytlavou reklamu s Láďou Hruškou na poskytovatele půjček Zaplo. My jsme se rozhodli pro vás sepsat menší recenzi, abyste si udělali obrázek o tom, jaké podmínky vás čekají v případě, že se rozhodnete vzít si online půjčku právě zde. Stejně tak abyste věděli, jaké případné nástrahy na vás čekají. Ale bát se rozhodně nemusíte.

Zaplo kladné hodnocení

V mnoha nezávislých testech se tato firma tradičně umisťuje na předních příčkách, což sama o sobě značí, že jsou lidé s jejich službami spokojení. A to je pro každého z vás asi nejdůležitější. Možnosti půjček jsou vysoké, a Zaplo dokáže vytvořit půjčku doslova na míru. Půjčit si totiž můžete od 1 000 korun až po 20 000 korun. Záleží tedy jen na vás, kolik potřebujete půjčit.

Krátkodobá půjčka | Mikropůjčka
Krátkodobá půjčka | Mikropůjčka

Jak je to se splátkami?

Každý poskytovatel půjček má různé délky splácení. Podle této délky se samozřejmě odvíjejí další faktory jako například výše půjčky, ale také výše úroků. Ty nechce platit snad nikdo z nás. Společnost nabízí splatnost půjček od sedmi dnů až po dnů třicet. Můžete tak tuto půjčku využít jako rychlou půjčku před výplatou, nebo na nenadálý výdaj ve vaší domácnosti.

Kdy mám peníze na účtu

Když někdo potřebuje peníze opravdu rychle, nechce se mu čekat dva pracovní dny, než peníze na účet dorazí. Zaplo garantuje peníze na účtu do 15 minut od schválení půjčky. A to je slušná rychlost. Když už jsme u schvalování půjček, vězte, že Zaplo schválí až 90% všech žádostí o půjčku. Nebojte se proto, je vysoká pravděpodobnost, že tato firma vám půjčku schválí.

A když jsem nový

Zaplo nabízí snad nejvyšší rychlou půjčku svým novým zákazníkům. Jako „nováček“ si můžete půjčit až 8 000 korun. Jinde takový obnos peněz mnohdy ani nedostanete. Pokud budete poctivě splácet, můžete si postupně půjčit až oněch zmiňovaných 20 000 korun. Vše se tedy odvíjí také na vaší platební morálce.

Půjčka v trafice Geco

Půjčka v hotovosti  můžete jednoduše získat na všech na prodejnách – trafikách GECO. Stačí přijít do trafiky a postup je následující. Vyberte jednu z variant na obrazovce monitoru v prodejně a klikněte na ikonku displeje. Zadejte své mobilní číslo. Obdržíte SMS s ověřovacím kódem. Zadejte ověřovací kód a vyplňte všechny požadované údaje. Nastavte si výši půjčky a délku splatnosti. kontrolujte, zda máte veškeré údaje správně. Potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů. Postupujte dle pokynů na obrazovce nebo z sms, kterou jste obdrželi. Od personálu prodejny GECO obdržíte smlouvu, kterou podepište a peníze v hotovosti jsou Vaše.

RPSN

Příklad na první půjčku: 5 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná je 5 000 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Příklad na opakovanou půjčku: 7 000 Kč, dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná je 8 610 Kč. Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Zaplo Finance s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti. Na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad nikoliv návrh na uzavření smlouvy.

Navýšení půjčky

Jako nový zákazník si můžete půjčit až 8 000 Kč. Při 2. úvěru si můžete půjčit až 12 000 Kč a při 3. úvěru je to až 25 000 Kč.

Kontakt

Pondělí – Pátek
08:00 – 19:00

Víkendy, svátky a 31.12.

09:00 – 17:00

Zákaznická linka
225 852 311

800 399 399

[email protected]

Žádost o půjčku a přihlášení do klientské sekce

Vše vyřídíte jednoduše online na stránkách společnosti:

www.zaplo.cz


Další články