Účtenková loterie EET 2017 – kdy bude, jaká je výhra

Účtenková loterie EET 2017

O EET se toho v posledních měsících namluvilo skutečně mnoho. Jedni EET vítají a chválí, jiným lezem krkem. Co z toho ale má ve finále spotřebitel? Kromě toho, že by se mělo vybrat více na daních, můžete se také zúčastnit EET loterie, respektive účtenkové loterie. Díky ní můžete vyhrát věcné i peněžité ceny.

Co můžeme vyhrát?

V rámci účtenkové loterie stát rozdá 65 milionů ročně, a k tomu přidá i věcné ceny. Tato loterie má motivovat zákazníky k tomu, aby si účtenky brali, a aby je vyžadovali i po těch obchodnících, kteří účtenku automaticky nevydají. Kolik procent zákazníků to ale bude opravdu vyžadovat, ukáže jen čas.

Prvních pět cen by se mělo reálně pohybovat v rozmezí 100 000 Kč až do jednoho milionu korun. Mezi hlavními cenami je také automobil. Další ceny pak budou spíše v řádech tisíců až sto korun. Ale kdo by si nechal ujít možnost vyhrát velké ceny za jedinou účtenku? Losování o tyto ceny bude předem známé.

Kdy a kdo?

Účtenková loterie by podle všeho měla být spuštěná v polovině letošního roku. Dokonce už je znám také výherce tendru na její zabezpečení. Tím není nikdo jiný, než společnost Sazka, společně se dvěma dalšími subdodavateli. Sazka by tak měla zajistit kompletní řešení účtenkové loterie, a to včetně webových stránek či aplikací pro chytré telefony. K výhrám a k možnosti zapojit se do soutěže tak budete mít pohodlný přístup téměř kdekoli.

Kolik účtenek můžu přihlásit?

Samozřejmě, při tvoření účtenkové loterie se myslelo také na fakt, aby zákazníci nerozdělovali nákupy na spoustu menších, čímž by získali více účtenek, a tím pádem i větší šanci na výhru. Každý den budete moci totiž zaregistrovat pouze jednu účtenku od daného obchodníka. Nemůžete tak například v hypermarketu nakoupit deset položek, každou zvlášť, a všechny tyto účtenky zaregistrovat.

Potřebujete akutně peníze? Využijte půjčku bez náhledu do registru.


Další články