Švýcarská půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Švýcarská půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Dnes si představíme u mnohým neznámou Švýcarskou půjčku. Tento nový finanční produkt není mezi Čechy nijak víc známý, jedná se ale o zajímavou nebankovní půjčku, která vám může výrazně pomoci. Půjčka před výplatou, tak by se dal nazvat model, kterým se rozhodla Švýcarská půjčka vydat. V případě, že budete potřebovat rychle půjčit peníze, můžete si díky této půjčce přijít až na 20 000 korun. To je poměrně vysoká půjčka před výplatou, která by se mohla hodit.

Úžasná flexibilita

Klient si navíc sám vybere, jak dlouho chce tuto nebankovní půjčku splácet. Na výběr má možnost od deseti dní až po tři měsíce. Stejně tak si může vybrat týdenní splátky, nebo splátky měsíční. Flexibilita splátek je tak rozhodně velkým kladem, který Švýcarská půjčka nabízí. Navíc, v případě, že si tuto půjčku zařídíte, neplatíte žádné poplatky za vyřízení vaší žádosti, dokonce ani za zapůjčení peněz. Platíte tak hlavně úroky.

Možnost prodloužení smlouvy

Pokud se stane, že jste si vzali půjčku na určitou dobu, ale bohužel nejste schopni ji v daném termínu splatit, nemusíte se obávat nějakých radikálních řešení. Švýcarská půjčka vám umožní za menší poplatek prodloužení splácení. Tím se můžete vyhnout nepříjemným situacím, které mohou v rámci vašeho splácení nastat. Vše je ale potřeba včas řešit.

Nebankovní půjčka bez registru
Nebankovní půjčka bez registru

Švýcarská půjčka až 20 000 korun

Jak bylo zmíněno, půjčit si můžete od 1 000 korun až do 20 000 korun. Z tohoto důvodu Švýcarská půjčka kontroluje registr dlužníků. Díky těmto kontrolám se míra schválení tohoto úvěru nepohybuje v extra vysokých číslech. Pokud ale nemáte žádný záznam, nemusíte se obávat, že byste půjčku nedostali.

Peníze do 15 minut

Vyplacení vaší půjčky je zpravidla do 15 minut od schválení, a to na váš bankovní účet. Abyste půjčku získali, nebudete muset dokládat své příjmy, a nebudete potřebovat ani žádného věřitele. Stačí pouze, když nebudete mít zmiňovaný záznam v registru dlužníků.

Kontakt

Mail: [email protected]
Telefon: +420 603 188 122

Žádost o půjčku a přihlášení do klientské sekce

Vyřídíte snadno na webových stránkách společnosti www.svycarskapujcka.cz


Další články