SOS Credit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

SOS Credit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Hledáte rychlou nebankovní půjčku ideálně před výplatou, když musíte hradit nenadále finanční výdaje? Pak je jednou z variant také SOS Credit. Tento nebankovní poskytovatel nabízí mikropůjčku před výplatou ve výši od 1 000 do 15 000 korun. Splatnost takovéto půjčky je v rozmezí od sedmi dní až po dvacet osm dní. Je tak především na vás, jak dlouho splatnost si zvolíte. Je tak možnost vzít si skvělou flexibilní půjčku.

Jak o půjčku zažádám

O půjčku můžete zažádat jednoduše prostřednictvím online formuláře, nebo můžete také o půjčka usilovat nezávazně, a zjistit tak, kolik vám SOS Credit půjčí. Výhodou této půjčky je, že nemá žádné skryté poplatky, a vy tak přesně víte, kolik zaplatíte. Noví klienti banky mají navíc také výhodu v tom, že prvním půjčku mohou získat zdarma. Nepřeplatíte tak skoro nic.

Půjčka ihned
Půjčka ihned

Jak dlouho na půjčku čekám

SOS Credit se snaží řešit žádosti co nejrychleji, a tak v ideálním případě máte půjčku schválenou a peníze vyplacené do 15 minut od podání žádosti. Jak již bylo zmíněno, vše je 100% bez jakýchkoli skrytých poplatků, které by mohli celou půjčku prodražit. Drobnou nevýhodou ovšem je, že nevíte ihned, kolik si můžete půjčit. Vše totiž vychází z vašeho vyplněného online dotazníků. Na jeho základě pak dostanete konkrétní nabídku půjčky i s délkou splácení.

Půjčka pro každého

SOS Credit se může pyšnit také poměrně vysokou mírou schválení žádostí, takže je velká šance, že i vy získáte půjčku snadno a rychle. Výhodou je, že k tomu, abyste si půjčku vzali, nepotřebujete žádného ručitele nebo dokládání příjmů. Tím vám odpadne samozřejmě hromada starostí. Co je však kontrolováno, je především registr dlužníků. Pokud v něm máte nějaký ten zápis, s velkou pravděpodobností rychlou půjčku vůbec nedostanete.

Kontakt

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
[email protected]
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
[email protected]

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno

Žádost o půjčka a přihlášení do klientské sekce

Vše vyřídíte na webových stránkách společnosti www.soscredit.cz

Máte zkušenost s touto půjčkou? Jak ji ohodnotíte?


Další články