Simple půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Simple půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Simple půjčka nabízí skutečně skvělou nebankovní půjčku, a to navíc poměrně vysokou. Vše se dá rychle vyřídit v rámci SMS. Půjčka je ideální před výplatou a na menší výdaje, neboť se jedná o půjčku do 10 000 korun. Vše se řeší v rámci online prostředí, můžete tak zapomenout na zbytečné papírování či další náročnou administrativu.

Kolik si mohu půjčit

Simple půjčka nabízí půjčky od 1 000 korun až do 10 000 korun. Splátky si pak můžete nastavit od sedmi do třiceti dnů. Záleží tak čistě na vás, jak dlouho chcete svoji půjčku splácet. Výhodou je, že nemusíte splácet žádné skryté poplatky. Další výhodou, kterou Simple půjčka nabízí, je také fakt, že nepotřebujete žádného ručitele. Půjčku tak můžete vyřídit skutečně rychle a snadno.

Rychlá SMS půjčka
Rychlá SMS půjčka

Simple půjčka a první půjčka

Simple půjčka nabízí při úplně první online půjčce maximálně tři tisíce korun. Více zkrátka nedostanete. Na oněch 10 000 korun se pak dostanete až v případě, že budete brát osmou a další půjčku. Výhodné je, že Simple půjčka je odstupná všem, kteří již dovršili alespoň 18 let, takže je půjčka vhodná skutečně pro každého. Tuto půjčku si můžete sjednat také po telefonu. Možností, jak půjčku získat je skutečně mnoho.

Co je vše potřeba

Poměrně benevolentní požadavky dělají ze Simple půjčky ideální volbu v případě, že si potřebujete půjčit před výplatou. Bohužel je ale tato půjčka dražší, a to především díky vyššímu RPSN. Čím déle tak budete splácet, tím dražší pro vás rychlá půjčka bude. I přes benevolentní požadavky je poměrně nízký počet schválených půjček, což je možná trošku s podivem.

K tomu, abyste si mohli peníze půjčit, nepotřebujete dokládat své příjmy, takže vám skutečně odpadne zbytečné papírování a shánění. Jediné, co ale Simple půjčka kontroluje je registr dlužníků. Ten musí být čistý, jinak půjčku nezískáte.

Kontakt

+420 702 034 931
po – pá 09:00 – 17:00

Žádost o půjčku a přihlášení do klientské sekce

Vše jednoduše vyřídíte na stránkách společnosti www.simplepujcka.cz

Další články