Půjčky pro zadlužené

Půjčky pro zadlužené

Myslíte si, že ačkoli jste zadlužení, nemáte možnost vzít si nikde půjčku? Že vám žádná banka ani společnost nepůjčí? Nebojte se! Existují finanční společnosti, které půjčky pro zadlužené nabízejí. Banky samozřejmě zadluženým lidem nepůjčí. K tomu, abyste mohli nějakou takovou půjčku získat, nepotřebujete ani nic extra. Stačí jen vyplnit nějaký online formulář, a peníze můžete mít na svém účtu raz dva!

Co je půjčka pro zadlužené

Ačkoli se může zdát, že by zadluženým nepůjčil vůbec nikdo, opak je tak trošku pravdou. Společnosti se soukromými investory vědí, že občas potřebuje půjčit peníze skutečně každý. Při vyřizování takovéto půjčky tedy nesledují žádné registry dlužníků, nechtějí po vás dokládat příjem ani nic podobného. Potřebné samozřejmě je, abyste dovršili 18 let, o zbytek se pak prakticky nestarají. Problém by ale mohl nastat v případě, že byste si již jednu takovou půjčku vzali, a ani ji nesplatili. V tomto případě by vás taková společnost mohla jednoduše odmítnout.

Půjčky pro zadlužené
Půjčky pro zadlužené

Výše půjček

Půjčky pro zadlužené zpravidla nejsou v nijak závratných sumách. Spíše se jedná o částky v řádech tisíců korun. Půjčky pro zadlužené jsou tedy určené všem, kteří již nějaké dluhy mají, a tím pádem jsou tak zavedeni v registru dlužníků. Pokud budete již jednou schválenou půjčku řádně splácet, nemusíte se obávat, že by vám společnost nepůjčovala dále. Stačí jen řádně splácet, a těchto půjček můžete půjčovat, kolik chcete.

Drahá půjčka?

Některé společnosti ale mají při takové půjčce poměrně vysoké RPSN, což znamená, že půjčka je v konečném zúčtování poměrně drahá. Některé společnosti pak využívají také jednorázových poplatků za zprostředkování půjčky. To znamená, že nemáte žádné RPSN či úroky, ale jednoduše zaplatíte jednorázový poplatek, který se ale nezapočítává do výše vaší splátky. Než tedy nějakou půjčku zřídíte, informujte se o všech jejích kladech i záporech.

Nezávazná žádost, až 4500 Kč bez registru.
Nezávazná žádost, až 4500 Kč bez registru.

Další články