Půjčkomat půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Půjčkomat půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Potřebujete rychlou a nebankovní a výhodnou půjčku? Pak je tady pro vás Půjčkomat! Tento nebankovní poskytovatel půjček nabízí výhodné úrokové sazby, především pak pro stávající klienty. Půjčovat si opakovaně se tak vyplatí. Půjčku můžete vyřídit jednoduše online, a půjčit si můžete od 500 korun až po 22 000 korun. Půjčka je pak splatná od pěti do třiceti jedna dnů. Záleží především na výši vaší půjčky.

Co vše potřebuji

Výhodou Půjčkomatu je, že nepotřebujete dokládat váš příjem. Ušetříte si tak opravu mnoho starostí. Navíc půjčku získáte také bez ručitele či zástavy vašeho majetku. Nemusíte se tak obávat, že kolem této půjčky bude mnoho vyřizování a zařizování. Pokud navíc nebudete stíhat řádnou splátku, můžete si dobu splácení prodloužit, a to až o 31 dní!

Rychlá půjčka
Rychlá půjčka

Bez poplatků

Velkým plusem, kterým společnost disponuje, je také absence jakýchkoli skrytých poplatků. Nemusíte se obávat toho, že se vám půjčka prodraží právě díky těmto skrytým poplatkům, které jiné nebankovní instituce využívají. Díky tomu má Půjčkomat mnoho spokojených klientů v celé České republice. Za to Půčjkomat vděčí nejen absenci skrytých poplatků, ale také poměrně rychlým vyřízením žádostí o půjčku, a případnému vyplacení peněz právě na bankovní účet klienta.

Půjčkomat – výhodné být klientem

Pro stávající klienty má Půjčkomat skvělou zprávu, nabízí jim totiž výhodnější podmínky pro půjčky. Být stálým klientem se tak rozhodně vyplatí. Trošku nevýhodou je fakt, že Půjčkomat nabízí vysoké RPSN, čímž se může půjčka krapet prodražit. Díky tomu, že před schválením žádosti je kontrolován registr dlužníků, je míra schválení půjček poněkud menší, než je tomu u jiných poskytovatelů. Pokud ale máte registr čistý, nemusíte se ničeho obávat. Pro nové klienty navíc čeká půjčka až 10 000 korun, a to zcela zdarma. Půjčkomat tedy nabízí něco novým i stávajícím klientům.

Kontakt

+ 420 236 040 404
[email protected]
Pracovní doba v týdnu 08:00 – 21:00
Pracovní doba o víkendech 09:00 – 17:00
Pracovní doba o svátcích 09:00 – 17:00

Přihlášení a žádost o půjčku

Obojí pohodlně vyřídíte online přes webové stránky společnosti www.pujckomat.cz

Vaše hodnocení půjčky:


Další články