Omega půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt

Omega půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt

Hledáte vhodnou flexibilní nebankovní půjčku pro vaše potřeby? Jednou možností, jak své trable vyřešit je půjčka od Omega půjčka. Získat můžete od 500 korun do 10 000 korun. Záleží pak jen na vás, jak s půjčenými penězi naložíte, a kolik si vlastně půjčíte. Jako nový klient ale na oněch 10 000 korun bohužel nedosáhnete, protože novým klientům Omega půjčka půjčuje maximálně 3 000 korun. I to je ale dostatečný obnos peněz především před výplatou.

A co kontrola?

Společnost nekontroluje registr dlužníků, takže se nemusíte obávat i v případě, že nějaký ten vroubek v registru máte. Navíc nemusíte ani dokládat svůj příjem. Odpadne vám tak další zbytečné papírování, kterému se jinde zřejmě nevyhnete. Navíc nepotřebujete ani ručitele, což také velmi urychlí celý proces schvalování půjček. Díky tomu, že tato rychlá půjčka nepotřebuje tyto doklady, může velmi rychle vyplácet vaši půjčku na bankovní účet.

Rychlá půjčka
Rychlá půjčka

Je Omega půjčka jistotou?

Omega Půjčka má v České republice mnoho spokojených klientů, kteří by v případě potřeby půjčky znovu zvolili právě tuto nebankovní společnost. Výhodou je také fakt, že tato půjčka poskytuje půjčky také nezaměstnaným, případně dlužníkům u jiných společnosti, právě díky tomu, že nekontroluje registr dlužníků.

A co čísla?

Ačkoli tahle nebankovní půjčka ihned neprohlíží žádné registry a nechce dokládat ani příjmy, je procentuální míra schválení poměrně malá. Pravdou také je, že Omega půjčka má velmi vysoké RPSN, a díky tomu se vám půjčka poměrně prodraží. Délka splácení vaší půjčky se pohybuje od 15 do 30 dní. Jedná se o fixní dobu splácení, kterou nemůžete upravovat podle sebe.

Ačkoli má Omega půjčka vysoké RPSN, za samotné poskytnutí půjčky neplatíte nic. Zaplatíte tedy pouze splátky a úroky, ale samotné poskytnutí půjčky je zdarma.

Jak požádat o půjčku?

Žádat o půjčku lze na webových stránkách www.omegapujcka.cz

Jak ohodnotíte tuto půjčku Vy?

Omega půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt
5 (100%) 2 hlasů

Další články