Novacredit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Novacredit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Novacredit nabízí zajímavé podnikatelské nebankovní půjčky, kterou mohou pomoci jak stávajícím podnikatelům, tak i těm, kteří svůj podnik teprve rozjíždějí. A Novacredit jim může pomoci. Každou žádost o úvěr Novacredit řeší individuálně, je tak možnost, že získáte půjčku i v případě, že nebudete splňovat nějaké z kritérii. Vše skutečně záleží na individuálním posouzení.

Kolik si mohu půjčit

Půjčky, které Novacredit nabízí, jsou ve výši od pěti tisíc do třiceti tisíc korun. Máte tak poměrně flexibilní varianty půjček podle toho, jakou potřebujete právě vy. K tomu, abyste mohli půjčku získat, navíc nebudete potřebovat žádné složité dokládání příjmů, které je někdy poměrně velkou překážkou při vyřizování úvěrů.

K tomu, abyste si mohli tuto půjčku vzít, navíc musíte mít alespoň 21 let, v opačném případě vám bude žádost o půjčku zamítnuta. Peníze při schváleném úvěru jsou na vašem účtu zpravidla do 24 hodin od schválení půjčky.

Rychlá půjčka
Rychlá půjčka

A co splátky

Délka splátek je velmi různorodá, a to podle výše půjčky, ale také podle možností podnikatele. Záleží tak především na vás, jak dlouhou budete chtít půjčku splatit. Na výběr máte od tří do dvanácti měsíců, což je poměrně dlouhé rozmezí. Půjčka je navíc neúčelová, můžete tak zapůjčené peníze využít na cokoli, aniž byste dokazovali, na co jste peníze využili, jak tomu u podnikatelských úvěrů bývá.

Cena půjčky

Při počítání na splátkové kalkulačce u Novacredit bohužel není nikde vidět RPSN, což může být pro mnohé klienty matoucí. Navíc, není možné délku splátek prodloužit. A to ani za poplatek. Jak si jednou splátku vyberete, už není možné ji prodloužit. Navíc je u Novacreditu poměrně nízká míra schválení, takže je možné, že vám půjčka nebude tak úplně schválená.

Abyste mohli půjčku získat, nebudete potřebovat žádného ručitele. Jediné, co si společnost ověří je registr dlužníků. Pokud zde nebudete mít žádný zápis, schválení půjčky by neměl být problém.

Novacredit kontakt

Tel.: +420 222 542 102
Mobil: +420 775 066 168
Mail: [email protected]

Otevírací hodiny
Pondělí – pátek: 8.30 – 17.00
Sobota – neděle: pouze příjem žádostí

Přihlášení do klientské sekce a žádost o půjčku

Vše vyřešíte z pohodlí domova online přes webové stránky společnosti www.novacredit.cz

Vaše hodnocení půjčky:

 


Další články