Netcredit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Netcredit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Netcredit půjčka. Potřebujete rychlé peníze, ale nevíte, kde si je půjčit? Hledali jste již různé nebankovní půjčky, ale žádný z nich vás neoslovila? Řešením může být také nebankovní společnost Nercredit, která vám půjčku zprostředkuje. Ta může klientům půjčit až 15 000 korun na cokoli budete potřebovat, navíc za velmi krátkou dobu. Pro nové klienty je navíc akce, kde si mohou půjčit až 6 000 korun, a to zdarma, bez poplatků. Taková půjčka již není k zahození.

Bez ručitele a doložení příjmů

K tomu, abyste si takovou půjčku mohli vzít, nebudete potřebovat žádného ručitele, ba co víc, nebudete muset podepisovat ani klasickou papírovou smlouvu. Nebudete tak muset nikam jezdit, a zbytečně vyřizovat nesmyslné papíry. Navíc po vás Netcredit nechce ani doložení vašich příjmů, takže ty mohou zůstat v anonymitě. Vše tak vyřídíte online, z pohodlí domova.

SMS půjčky
SMS půjčky

Netcredit vyřízení do pěti minut

Pokud podáte žádost o půjčku, zpravidla je vyřízená do pěti minut od jejího podání. Peníze tak na svém účtu můžete mít poměrně rychle, což je jedna z výhod nebankovní společnosti Netcredit. Nevýhodou ovšem je, že v případě, že budete potřebovat prodloužit splatnost, zaplatíte poměrně velké a tučné poplatky. Snažte se proto splácet půjčku včas, aby se zbytečně neprodražila.

Menší míra schválení

Splatnost si můžete nastavit mezi jedním dnem až třiceti dny. Na výběr tak máte poměrně širokou škálu splatnosti. Problémem u Netcreditu je také poměrně nízká míra schválení. Na půjčku dosáhne asi jen 30% žadatelů, což není zrovna převratní číslo.

Možnost až 15 000 korun

Rychlá půjčka od Netcreditu je poměrně drahá, a to díky velmi vysokému RPSN, které je u půjček nastaveno. Půjčit si ale můžete od 1 000 korun až do 15 000 korun. Rozpětí půjčky tak může být poměrně vysoké. Škoda jen, že na 15 000 nedosáhnete jako nový klient, ale až po splacení některé z půjček od Netcreditu.

Kontakt

Telefon: 234 093 872
E-mail: [email protected]

Pracovní doba:
PO-PÁ 09:00 – 17:00

Žádost o půjčku a přihlášení do klientské sekce

Vše pohodlně vyřídíte na webových stránkách společnosti www.netcredit.cz


Další články