Nebankovní půjčka

Je výhodnější bankovní a nebo nebankovní půjčka? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každému může vyhovovat jiný typ úvěru. Pokud jste člověk s dostatečně stabilním příjmem. Pokud nejste veden v registru dlužníků, jste v tomtéž zaměstnání déle než tři měsíce a máte smlouvu na dobu neurčitou určitě doporučujeme bankovní půjčku. Co tím získáte? Bankovní půjčky většinou inzerují nižší úroky a především lepší podmínky v podobě nižšího RPSN. Také si můžete splátky kdykoli snížit nebo zvýšit podle toho, jak vám situace dovoluje. Třešničkou na dortu je předčasné splacení zcela zdarma.

Kdy by se měla zvolit nebankovní půjčka? Měla by být využita až potom, co jsme nepochodili v bance. Není pravidlem, že v bance získáme vždy lepší podmínky, ale ve většině případech tomu tak skutečně je. Půjčka mimo banku je určena klientům, kteří nemají tak vysoké příjmy, nemohou je doložit nebo mají zaměstnání, ale jsou ve zkušební době. Čím dál více mladých lidí se dostává do registru dlužníků. I pro ně je určena nebankovní půjčka. Nejčastějšími žadateli jsou maminky na mateřské dovolené, velmi často samoživitelky, lidé na sociálních dávkách. Dále to jsou důchodci nebo dokonce studenti jejichž příjem je pouze kapesné.

Nebankovní půjčka

Výhodou nebankovních společností je to, že poskytují i malé obnosy peněz. Takzvané půjčky před výplatou. Tyto částky zpravidla nepřesahují 5 000 Kč. Získání tohoto úvěru je velmi rychlé a snadné. V bance vám zřídka kdy půjčí jen pár tisíc. Proto je nebankovní půjčka stále tak vyhledávaná. Většina klientů považuje za největší výhodu především nižší nároky na žadatele než když si půjdete pro půjčku do banky.

Je jedno, zda si vyberete půjčku v bance nebo mimo ni. Hlavní je to, aby jste byli spokojeni s půjčkou vy.

Hledáte výhodnou nebankovní půjčku? Zkuste nezávaznou online žádost na www.HitPujcka.cz 


Další články