Mýty o konsolidaci půjček

Mýty o konsolidaci půjček

Mýty o konsolidaci půjček. Konsolidace půjček je teď hodně probíraným tématem, a tak se díky tomu nesou na internetu nejrůznější fámy a mýty, kterým ale spousta lidí věří a konsolidaci tak buď zatratí, nebo se zbytečně nadchnou a pak jsou zklamáni. O jaké mýty že se to jedná?

Velká administrativa

Spousta lidí se bojí zbytečné a dlouhé administrativy. Při zařizování konsolidace půjček sice budete muset dodat bance všechny dokumenty, ve srovnání s administrativou, kterou ale máte při placení několika půjček měsíčně je ale tato investice výhodná.

Zdlouhavý proces

Ano, dříve tak tomu skutečně bylo. Dnes díky internetu si ale můžete velmi snadno a rychle najít všechny potřebné informace ke konsolidaci půjček. RPSN a porovnání bank tak máte jako na dlani. Případně si můžete požádat o nezávaznou nabídku konsolidace půjček.

půjčky nebankovní
půjčky nebankovní

Úvěry jen z banky

Není pravdou, že konsolidovat můžete pouze úvěry z banky. Do tohoto procesu můžete zahrnout také nejrůznější nebankovní půjčky, leasingy a další finanční produkty. Problém ovšem je, že čím více různorodých produktů se bude konsolidovat, tím více je těžší posoudit, zda se vám konsolidace vyplatí.

Budu platit déle

Není pravda, že při konsolidaci půjček budete splácet delší dobu. Při zřizování konsolidace půjček si můžete zvolit nejen výši splátek, ale také délku splácení, takže se nemusíte obávat nějakého prodloužení splácení vašich půjček.

Pokuta za předčasné splacení

Dnes už málokdo účtuje poplatek za předčasné splacení půjčky. Pokud ale přeci jen někdo stále poplatky účtuje, může vám konsolidace i tak vyjít stále lepší, než splácení úvěru v předem stanovených částkách každý měsíc.

Kde je háček?

Spousta lidí se obává, že je v konsolidaci půjček někdy schovaný nějaký háček, který ve finále udělá z konsolidace půjček jednu obrovskou a velkou předraženou půjčku, kterou nebudete schopni splatit. Není tomu tak, konsolidace žádný háček nemá, a o všem hned víte.

Hledáte výhodné půjčky nebankovní? Vyplňte nezávaznou žádost na stránkách HitPujcka.cz a získejte ihned výhodnou nezávaznou nabídku.
Mýty o konsolidaci půjček
4.8 (96.67%) 6 hlasů

Další články