Moneynow půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, žádost

Moneynow půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, žádost

Hledáte rychlou nebankovní půjčku od 500 korun do 10 000 korun? Pak je tu právě Moneynow, která vám tuto půjčku poskytne. Půjčka je vyřízená rychle, a můžete si také vybrat dobu splatnosti. Splatnost se pohybuje od 15 do 30 dní. Záleží jen na tom, jak velkou půjčku si vezmete a jak dlouho ji chcete splácet. V tomto je půjčka flexibilní.

Rychlé vyřízení půjčky

Vyřízení této půjčky je skutečně rychlé. Půjčka je vyřízená do šedesáti minut od podání žádosti. Navíc se nemusíte bát vysokých poplatků za její vyřízení. Poskytnutí půjčky od Moneynow je totiž zcela zdarma. Nezaplatíte tak navíc nic, kromě úroků z půjčky, kterou dostanete schválenou.

Předčasné splacení zdarma

Pokud se rozhodnete půjčku splatit dřív, ani za toto nebudete muset platit. Předčasné splacení půjčky je totiž u Moneynow taktéž zdarma. Když se vám tedy naskytnou finance, které můžete hned využít, splaťte půjčku dříve a zdarma. Navíc nebudete pro potřeby této půjčky potřebovat žádného ručitele, který by za vás splatil případný dluh, který byste nesplatili.

Rychlá půjčka
Rychlá půjčka

Vhodné pro studenty

Půjčka Moneynow je proto vhodná nejen pro studenty, ale také pro seniory. Stačí, pokud dovršíte alespoň 18 let, pak můžete o půjčku bezproblémově zažádat. U jiných poskytovatelů je vyžadován věk alespoň 21 let, abyste mohli o půjčku zažádat. Nevýhodou této rychlé půjčky ale je fakt, že peníze se na váš bankovní účet převádějí pouze v pracovní dobu, což znamená také pouze ve všední dny. O víkendu půjčku nezískáte.

Poměrně drahá půjčka

Další nevýhodou této půjčky je poměrně vysoké RPSN, což v součtu znamená, že se vám půjčka značně prodraží na úrocích. Výhoda naopak je v tom, že nepotřebujete dokazovat své příjmy. Právě proto je půjčka bez registru vhodná pro studenty či seniory, u kterých se větší příjem nečeká. Jedinou kontrolou, kterou Moneynow provádí, je tak kontrola registru dlužníků, bez které se schválení vaší půjčky neobejde.

Moneynow kontakt

Zákaznický servis:
Pracovní doba 9 – 17

E-mail: [email protected]

Žádost o půjčku

Vše pohodlně vyřešíte na stránkách společnosti www.moneynow.cz

 


Další články