Kryptoměny 2. díl

Kryptoměny 2. díl

V minulém článku (1. díl zde) jsme si řekli něco o kryptoměnách obecně. Nyní si povíme o tom, jak můžete pomocí kryptoměn zbohatnout. Tedy, ne vždy se to podaří, ale nějaká možnost tu přece jen je. Tak se pusťte do čtení, a třeba právě vy zbohatnete díky kryptoměně.

Těžba

Kryptoměny zpravidla vedle obchodování můžete získávat také jejich těžením. Nebojte se, nebudete si muset brát volno proto, abyste mohli chodit do dolů kutat a hledat kryptoměny. Ne. Vše probíhá v počítačovém prostředí, které je ale neuvěřitelné náročné na výkon.

Při těžbě kryptiměny totiž dáváte do vínku výkon svého počítače. Čím výkonnější sestavu budete mít, tím více kryptoměny můžete vytěžit. Samozřejmě, že klasické stolní počítače vám příliš nepomohou. Sestavy, které vám umožní těžit kryptoměnu, jsou více méně speciální počítače, které mají neuvěřitelný výkon, který umožní propočítávat složité algoritmy, pomocí kterých můžete kryptoměnu získat.

Zde ale nastává další zádrhel. Nestačí mít jen dostatečně výkonnou sestavu. Budete potřebovat také dostatečné chlazení, neboť tepla z počítače půjde skutečně hodně. Velký výkon spolu s enormně výkonným chlazením ale polknou tolik elektrické energie, že zpravidla vytěžená kryptoměna nepokryje náklady, které do ní vložíte. K tomu byste museli kryptoměnu těžit opravdu dlouho.

Burza

Ačkoli se to může zdát zvláštní, s kryptoměnou můžete obchodovat také na burzách. Těch můžeme nalézt hned několik, každá má ale svá specifika, která tak spekulantům přinášejí klady, ale také zápory. Pokud si tedy vyberete burzu, která bude přesně sedět na vaše požadavky, získáte neuvěřitelné silný obchodovací nástroj, i když bude spekulativní.

Než se do obchodování pustíte, měli byste se důkladně porozhlédnout po všech typech burzy, a vybrat si tu, kde budou mít nejvíce vyhovující poplatky. Drtivá většina burz si za transakce bere poplatky. Zpravidla se poplatky liší za prvé v částce, a za druhé tím, kdy je částka stržena. Po úspěšné platbě, při vložení nabídky apod. To je potřeba si ohlídat.

Velmi důležitým prvkem je také bezpečnost burzy. Nezapomínejte, že budete případně obchodovat s reálným penězi, o které byste mohli svojí neuvážeností lehce přijít. Na to si proto dávejte pozor. Zajímat byste se také měli o objemy, ve kterých můžete obchodovat. Některé burzy mají limity, které zkrátka nemůžete překročit, nebo naopak nemůžete jít pod ně. Proto si i tyto informace předem zjistěte.

Půjčky ihned mohou být dobrou volbou pokud sháníte peníze opravdu rychle. Zkuste naši půjčku a získejte peníze do 15 minut. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost.

Další články