Finpůjčka24 půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Finpůjčka24 půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Rychlá půjčka ihned, to je půjčka do výplaty od Finpujčka24. Získat za krátkou dobu můžete až 15 000 korun, které vám budou zaslány na bankovní účet. Vyřízení vaší žádosti je zpravidla do šedesáti minut od jejího podání. Pozor ale, půjčka se schvaluje pouze ve všední dny, o víkendu máte bohužel smůlu, a žádost vyřízena nebude, a budete muset počkat až na všední den.

Finpůjčka24 bez dokazování příjmů

Pokud si budete půjčovat méně než 8 000 korun, nebudete potřebovat ani ručitele, ani doložení příjmů. Jestliže budete potřebovat vyšší částku, obejdete se sice stále bez ručitele, doložení příjmů bude ale nezbytné. Zvažte proto, kolik reálně potřebujete, abyste se vyhnuli zbytečnému papírování a dokazování. Výsledně také zaplatíte méně na úrocích.

půjčka před výplatou
půjčka před výplatou

I nový klient získá maximální půjčku

Výhodou je, že maximální půjčku, tedy 15 000 korun mohou získat i zcela nový klienti, kteří si půjčují vůbec poprvé od této nebankovní společnosti. Rychlá půjčka ihned od Finpůjčka24 je zkrátka pro všechny. Navíc nebudete muset platit žádné poplatky za vyřízení žádosti, ale ani za poskytnutí půjčky. Navíc tak zaplatíte pouze úroky.

Možnost prodloužení splátky

Pokud nebudete zvládat splatit půjčku včas, vyhněte se zbytečnému zápisu do registru dlužníků a prodlužte si dobu splácení až na 35 dní. Půjčka je ale poměrně drahá, a to především díky velmi vysokému RPSN, které půjčku, reps. úroky poměrně prodraží, a to i u menších zapůjčených částek.

Pozor na registr dlužníků

Vzhledem k různým kontrolám, které Finpůjkča24 dělá, má poměrně nízkou míru schválení půjček. Ne každý tak na tuto půjčku nedosáhne, dá se říct, že většina ze žádostí je zamítnuta. Peníze z potvrzených žádostí vám pak tato nebankovní společnost zašle na bankovní účet. Ještě je třeba zdůraznit, že Finpůjčka24 kontroluje registr dlužníků. Dejte si proto dobrý pozor, abyste neměli žádný škraloup, který by vám mohl zamezit v získání půjčky.

Kontakt

Tel.: +420 299 149 222
E-mail: [email protected]

Pracovní doba:
Po – Pá od 8.00 do 17.00 hod.
So – Ne zavřeno

Žádost o půjčku a přihlášení

Vše pohodlně vyřešíte online na stránkách společnosti www.finpujcka24.cz


Další články