Ferratum půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Ferratum půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Velmi zajímavá půjčka ihned je od nebankovní společnosti Ferratum. Jedná se o rychlou nebankovní půjčku od 2 000 korun do 25 000 korun. Díky revolučnímu způsobu fungování máte možnost půjčit si peníze skutečně ihned, a navíc na jakékoli výdaje jen budete potřebovat. Dá se říct, že Ferratum funguje jako taková online kreditní karta, ze které si vyberete peníze, a pak je splatíte. Podobně, jako právě u zmiňovaných kreditních karet. Zde ale máte možnost mnoha variant splácení.

Skvělý úrok

Abyste měli volnost v tom, kdy vaši půjčku splatíte, můžete si dobu i výši splátky vybrat podle vás a podle vaší aktuální finanční situace. V případě, že budete potřebovat prodloužit smlouvu, Ferratum si neúčtuje za toto prodloužení žádný manipulační poplatek. Než tedy pozdě splatit, je lepší si prodloužit smlouvu. Půjčka ihned má také poměrně nízký úrok, a to 0,2833% za každý den, kdy máte peníze půjčené.

nebankovní půjčka bez registru
nebankovní půjčka bez registru

Další poplatek?

To bohužel nejsou jediné peníze, které Ferratum zaplatíte. Díky zmiňovanému revolučnímu systému půjčování peněz, zaplatíte také jednorázový poplatek 12,5% ze zapůjčených peněz. Jako nový klient máte možnost dosáhnout na půjčku až 9 000 Kč. Dá se říct, že se jedná o poměrně slušnou půjčku, pokud nastali neočekávané výdaje, se kterými si nevíte rady.

Co míra schválení

Půjčka je samozřejmě bez dokládání finančního příjmu. Ferratum ale nahlíží do registru dlužníků, takže i možná z tohoto důvodu je míra schválených půjček poměrně malá oproti jiným konkurenčním půjčkám. Nejedná se ale o nějak extra nízkou míru schválení půjčky, takže se nemusíte bát o půjčku zažádat.

Můžu si půjčit až 25 000 korun

Škoda je, že na maximální půjčku, tedy oněch 25 000 korun, mohou dosáhnout pouze pravidelní klienti Ferratum. Na druhou stranu pro nového zákazníka je 9 000 Kč oproti konkurenci poměrně vysoká částka, která dokáže uhasit momentální finanční problémy.

Ferratum kontakt

Zákaznická infolinka
Volejte na tel. 245 001 715 a vyberte si našeho specialistu na téma, které potřebujete

24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Máte dotazy na Zákaznický servis?
Napište nám kdykoli e-mail [email protected]

Přihlášení a žádost o půjčku

Žádat o nebankovní půjčku můžete jednoduše na webových stránkách společnosti www.Ferratum.cz kde také najdete přihlášení do klientské sekce.


Další články