Express Credit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt

Express Credit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt

Malá půjčka se může občas hodit každému. Stejně jako SMS půjčka před výplatou. Právě tu vám nabízí nebankovní společnost Express Credit, která takové půjčky zaštiťuje. Záleží jen na vás, kolik si nakonec půjčíte, a jak dlouho budete chtít půjčku splácet. Půjčka před výplatou je ideálním řešením finanční problémů.

Rychlé vyřízení půjčky

Jako nový zákazník si můžete u Express Creditu půjčit maximálně 4 500 korun. Tuto částku ale můžete mít schválenou a připsanou na svém účtu během 15 minut. Pokud si budete půjčovat větší částky, i zde bude vyplacení vaší půjčky na účet velmi rychlé. Je to jeden z kladů půjčky od Express Creditu.

Bez papírování

Aby byla půjčka pro klienta co nejsnadnější, nemusíte se obávat žádných složitých papírových smluv, nebo vůbec nějakého papírování. Vše se vyřídí rychle a online. K tomu, abyste půjčku skutečně získali, nebudete muset ani dokládat své příjmy, což může být pro některé klienty značnou úlevou. Ušetří si totiž mnoho času.

Půjčka ihned
Půjčka ihned

Online podpora

Pokud byste si s něčím nevěděli rady, můžete využít také podporu, kterou pro své klienty Express Credit vede, a to skrze známou platformu Skype. Jako stálý klient, který bez problémů splácí, si můžete v případě potřeby půjčit až 15 000 korun. Musíte ale mít v minulosti řádně splacení ostatní půjčky od této společnosti.

Splatnost 28 dní

Pokud nebudete moci včas splatit půjčku, můžete si bezplatně prodloužit dobu splácení. Pozor ale, maximální doba splatnosti je 28 dní. Přes tuto dobu už nemůžete svoji splatnost prodloužit. Abyste také mohli svoji půjčku získat, musíte dovršit alespoň 21 let. Pokud je vám méně, půjčka vám bude automaticky zamítnutá.

Vyšší úroky

Půjčka od Express Creditu má také poměrně vysoké RPSN, což znamená, že budete platit vysoké úroky. Díky tvrdším pravidlům na schválení půjčky, jako je minimální věk žadatele případně kontrola registru dlužníků, má Express Credit trošku nižší míru schválení půjček. Nejedná se ale o nic drastického.

Kontakt

Telefon: +420 731 448 413

E-mail: [email protected]

Jméno skype: express-credit.cz

Pracovní doba:

Po – Pá: 9:00 – 17:00

So – Ne: Zavřeno

Žádost o půjčku

Žádat můžete online na webových stránkách společnosti www.express-credit.cz


Další články