EmmasCredit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

EmmasCredit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Půjčka do výplaty se může občas hodit úplně každému. I proto si dnes představíme poskytovatele takové půjčky, a to EmmasCredit. Tato nebankovní půjčka do výplaty může pomoci každému, kdo se dostal do drobné finanční tísně. Půjčit si od EmmasCredit můžete od 500 korun až po 7 000 korun, což je dostatečný rozptyl.

Rychlé vyřízení žádosti

Pro mnohé klienty je jistě dobrou zprávou fakt, že EmmasCredit schvaluje žádosti o půjčku do pěti minut od jejího podání. Nemusíte tak čekat zbytečně dlouho, abyste si byli jisti, že půjčku dostanete. Pokud se navíc rozhodnete splatit půjčku předčasně, nebude žádný problém. Dokonce vám nebude naúčtován ani žádný poplatek za předčasné splacení půjčky.

Bez poplatků

EmmasCredit také nebere žádné poplatky za to, že vám půjčku vyřídí. Vy tak splatíte pouze zapůjčenou částku a samozřejmě úroky. Zbytek je bezplatný. Dobrou zprávou je jistě také fakt, že k tomu, abyste mohli půjčku získat, nebudete potřebovat žádné doložení příjmů. Ušetříte si tak mnoho nervů se sháněním potvrzení příjmů.

Online půjčka bez doložení příjmů
Online půjčka bez doložení příjmů

Půjčka EmmasCredit až 7 000 korun

Pro stále klienty této nebankovní instituce je také připraveno několik bonusů, které mohou čerpat. Jedním z nich je třeba možnost půjčky až 7 000 korun, na kterou nový zákazník nedosáhne. Zároveň je zde také poměrně nízká úrokový sazba, takže se nemusíte obávat přemrštěných měsíčních splátek vaší půjčky.

Pozdější zaslání peněz

Pokud jste novým klientem EmmasCredit, můžete si půjčit maximálně 3 000 korun, a to na 30 dní. Teprve po bezproblémovém splacení této půjčky můžete dosáhnut na vyšší peníze. Další nevýhodou je pak fakt, že peníze i ze schválené půjčky jsou na váš bankovní účet odesílány pouze v pracovní hodiny. Například v noci tak půjčku nedostanete.

Různá délka splácení

Svoji online půjčku můžete splatit od pěti dnů po dnů pětačtyřicet. Záleží tak na vás, jak si chcete půjčku rozvrhnout. Nezapomínejte ani na fakt, že EmmasCredit kontroluje zájemce o půjčku v registrech dlužníků, což by mohl být případný kámen úrazu při schvalování půjček.

Kontakt

226 254 777
Po. – Pá. 09:00 – 17:00

[email protected]

Přihlášení a žádost o půjčku

Vše pohodlně vyřídíte na webových stránkách společnosti www.emmascredit.cz


Další články