Creditstar půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Creditstar půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Krátkodobá půjčka dnes nabízí mnoho způsobů, jak si ji zřídit u mnoha společností. Jednou z nich je také nebankovní půjčka od Creditstar. U této společnosti si můžete půjčit od jednoho tisíce až po tisíc třináct. Krátkodobá půjčka od této nebankovní společnosti vám tak usnadní případné finanční trable, které mohou například před výplatou snadno nastat.

Flexibilní doba splácení

Splácet svoji půjčku můžete od pěti dnů až po tři měsíce. Záleží na tom, kolik peněz si půjčíte, a jak si domluvíte splátky. Vaše krátkodobá půjčka od Creditstar se vždy schvaluje online, takže si ušetříte také zbytečné papírování nebo cestování někam na pobočku. Creditstar navíc po svých klientech nepožaduje žádné doložení příjmů, což opět usnadní mnoho práce nejen vám.

První půjčka od Creditstar je menší

Jako nový zákazník si ale nemůžete půjčit více, než jen pět tisíc korun. Jak mile tuto půjčku splatíte, můžete si pak vzít další, již trošku vyšší půjčku. Zkrátka si musíte získat důvěru. Musíte tedy bezproblémově splácet závazky vůči Creditstar. Tato nebankovní společnost má nejen v České republice, ale také v Evropě mnoho spokojených klientů. Máte tak jistotu, že firma funguje bezproblémově.

Krátkodobá půjčka
Krátkodobá půjčka

Bez poplatku

Abyste mohli co nejlépe vyřešit své finanční trable, poskytuje vám Creditstar půjčku zdarma. Neúčtuje tedy žádné poplatky za sjednání půjčky, stejně tak neúčtuje žádné poplatky za její poskytnutí. Na druhou stranu ale na splátkách má vysoké RPSN, což nemusí každému klientovi sedět. Úroky jsou opravdu poměrně vysoké.

Kontrola registru

I přesto všechno společnost nahlíží do registru dlužníků, aby v případě, že nebudete splácet, mohla vaši žádost o půjčku odmítnout. Nemusíte se ale nijak extra bát, míra schválení půjček je někde na střední hodnotě. Dá se říct, že každá druhá žádost o půjčku je vyřízena kladně. Nebojte se proto o svoji krátkodobou půjčku zažádat i vy.

Kontakt

Zákaznický servis : +420 228 885 888
Email: [email protected]
Po-Ne 9.00-17.00

Přihlášení a žádost o půjčku

Vše vyřešíte pohodlně na webových stránkách společnosti www.Creditstar.cz


Další články