CreditPortal půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

CreditPortal půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Pokud hledáte krátkodobou půjčku, a nechcete si peníze nechat posílat na účet, můžete využít krátkodobé půjčky od CreditPortal. Získáte tak rychlou nebankovní půjčku, která vám může pomoci ve finanční tísni. Půjčit si můžete od 500 korun až po 30 000 korun. Je tak jen na vás, kolik peněz budete potřebovat vypůjčit.

CreditPortal půjčka v hotovosti

Krátkodobá půjčka CreditPortal má jednu zvláštnost, kterou se odlišuje od ostatních. Touto zvláštností je, že peníze se nevyplácejí na váš bankovní účet, ale můžete si jed vyzvednout na čerpacích stanicích EuroOil. Peníze tak získáte v hotovosti, na co jen budete potřebovat, a to bez nutnosti vlastnit bankovní účet.

Bez ručitele či zástavy

Půjčit si můžete i bez ručitele, či bez zastavení hmotného majetku. Ušetří vám to tak další starosti, které byste mohli mít se sháněním ručitele či se zastavováním majetku. CreditPortal navíc nemá žádné skryté poplatky. Dokonce neplatíte žádné poplatky ani za vyřízení vaší půjčky, což je další výhoda půjčky od CreditPortal.

Půjčka bez poplatků
Půjčka bez poplatků

Peníze do 15 minut

Peníze po schválení půjčky si můžete na čerpacích stanicích EuroOil vyzvednout již za 15 minut. Pokud tedy potřebujete peníze skutečně rychle, můžete svoji hotovostní půjčku získat během 15 minut a to i v noci! Stačí jen přijet, podepsat potřebné papíry a můžete s hotovostí v klidu odejít, bez stresu.

Velké a zbytečné papírování

Bohužel, společnost má papírové smlouvy a je jich poměrně hodně. Připravte se proto na poměrně velké papírování a mnoho podpisů, které budete muset před půjčkou udělat. Další nevýhodou, kterou tato půjčka má, je poměrně vysoké RPSN. Půjčka je tedy dražší než u jiných poskytovatelů. Díky tomu, že CreditPortal nahlíží do registru dlužníků a chce potvrzení příjmů, má jejich půjčka poměrně nízkou míru schválení.

Splatit můžete půjčku jednorázově, a to v období od pěti do 30 dnů od poskytnutí půjčky.

Kontakt

Tel.: 222 209 011
Email: [email protected]

Přihlášení a žádost o půjčku

Vše bez problému vyřešíte na stránkách společnosti CreditPortal


Další články