CreditON půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

CreditON půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Krátkodobá půjčka od CreditON se může hodit úplně každému, kdo potřebuje rychle peníze před výplatou, nebo každému, kdo se ocitl v menší finanční tísni. CreditON nabízí právě rychlé nebankovní půjčky, které by se mohli hodit úplně každému. Půjčit si můžete různě velké půjčky, a to od 500 Kč až po 20 000 korun. Jak je vidět, půjčovat lze skutečně tolik, kolik budete reálně potřebovat.

První půjčka CreditOn zdarma

CreditON a jeho první krátkodobá půjčka slibuje klientům půjčení první půjčky ve výši osm tisíc korun se splatností za třicet dní zcela zdarma! Nebudete tak platit žádné poplatky spojené s vyřízením vaší půjčky. Půjčit si můžete bez věřitele, což vám usnadní čas. Nebudete muset ani dávat žádný hmotný majetek do zástavy. První krátkodobá půjčka je tak velice výhodná pro všechny klienty.

Rychlá půjčka před výplatou
Rychlá půjčka před výplatou

Bez papírové smlouvy

CreditON má poměrně dlouhou tradici na trhu s půjčkami v České republice, máte proto jistotu, že si půjčujete peníze u prověřené společnosti. Pokud si navíc budete půjčovat maximálně 4 999 Kč, nebudete muset podepisovat žádnou papírovou smlouvu. Odpadne vám tak spousta dalšího papírování, které by vás jinak čekalo například v bankách.

Vysoká míra schválení

Pro ty z vás, kteří o této půjčce uvažují, vás může potěšit fakt, že CreditON má vysokou míru schválení malých půjček, dostane ji tak téměř kdokoli, kdo si o půjčku zažádá. Vyřízení půjčky je poměrně rychlé, stejně jako převod peněz na váš účet. Pokud tedy budete potřebovat peníze rychle, máte o starost méně.

Vyšší RPSN a doložitelný příjem

Trošku zklame vysoká míra RPSN, která je vyšší než o konkurentů. Při schvalování žádosti společnost nahlíží do registru dlužníků, a zároveň budete muset doložit váš příjem. K tomu, abyste mohli půjčku dostat, budete potřebovat alespoň měsíční doložitelný příjem ve výši 6 000 korun. A to by mohl být pro některé problém.

Kontakt

Info
+420 222 200 523
[email protected]

Pohledávky
+420 222 200 510
[email protected]

Přihlášení a žádost o půjčku

Vše vyřešíte přes webové stránky společnosti na www.CreditOn.cz


Další články