CreditKasa půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

CreditKasa půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Pokud hledáte rychlou nebankovní půjčku, pak je skvělou volbou půjčka CrediKasa. Půjčka do výplaty nemusí být obehnána vysokými poplatky a nesmyslnými požadavky, které stěží někdo dokáže splnit. Díky CreditKasa můžete získat rychlou nebankovní půjčku od 1 000 korun až do 20 000 korun. Navíc, i jako klient, který si peníze u CreditKasy bere poprvé, může dosáhnout na oněch 20 000 korun!

Rychlý průběh

Abyste měli průběh vyřizování žádosti co nejpohodlnější, nepotřebujete mít na tuto půjčku ručitele, který by za vás ručil. Navíc nebudete muset ani dokazovat svůj příjem, což je rozhodně dalším kladem této půjčky, a zbavíte se dalšího papírování. Creditkasa si projede pouze registru dlužníků, a na jeho základě vám pak případně půjčku schválí nebo zamítne.

Nebankovní půjčka
Nebankovní půjčka

Peníze do 15 minut

Vaše půjčka může být schválena, dle předchozích zkušeností, velmi rychle. Díky tomu pak můžete mít peníze na svém účtu skutečně v mžiku. V ideálním případě máte schválenou půjčku a peníze na svém účtu do 15 minut od podání žádosti. Míra schválení půjček je poměrně vysoká. Navíc Credikasa půjčí i těm, kteří mají negativní platební historii. Na půjčku tak může dosáhnout téměř kdokoli.

Bez skrytých poplatků

Půjčka ihned nemá žádné další skryté poplatky, které byste za ni museli platit extra. Navíc, pokud by nastala situace, že nemůžete svým závazkům dostát, můžete si své splátky prodloužit tak, abyste se s placením půjčky zbytečně neopozdili. Splátky si můžete rozvrhnout od jednoho dne až po dnů třicet. Díky tomu je jen a jen na vás, jak dlouho budete půjčku splácet.

Velká první půjčka

Půjčka do výplaty od Creditkasy má i přes vysokou míru schválení a dobrého rozvržení splátek poněkud vyšší RPSN, než jiní poskytovatelé. Hlavní výhodou je, že i jako nový klient, který si bere první půjčku, můžete získat hned půjčku nejvyšší, tedy 20 000 korun.

Kontakt:

Klientské centrum:
234 261 737

[email protected]

Oddělení pohledávek:
234 261 887
Pracujeme od pondělí do pátku: 8:00-20:00

[email protected]

Přihlášní a žádost o půjčku

Vše vyřešíte na webových stránkách spolešnosti www.CreditKasa.com


Další články