CreditAir půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

CreditAir půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Hledáte půjčku, kterou můžeme označit jako krátkodobá půjčka? Pak je jednou z nejlepších variant na českém trhu půjčka od CreditAir. Tato společnost nabízí zajímavé půjčky s poměrně dlouhou dobou splatnosti, což ocení mnoho nových i stávajících klientů. Navíc můžete splatnost v případě potřeby prodloužit, takže se nemusíte obávat nesplaceného závazku.

Vysoká první půjčka

I jako nový klient můžete dosáhnout na první půjčku až 10 000 korun, a to se splatností 2 měsíce. Zřízení takové půjčky je navíc zcela zdarma, takže nebudete muset platit žádné další poplatky. Výhodou CreditAir je právě možnost, že i nový klienti dosáhnou na poměrně vysoké částky, což je někdy u jiných poskytovatelů problém. Pokud tedy potřebujete jednorázovou vyšší půjčku, CreditAir je vhodným řešením.

Půjčka bez registru
Půjčka bez registru

Bez ručitele i doložení příjmu

Krátkodobá půjčku od CreditAir se obejde bez ručitele či zastavení majetku. Nemusíte dokonce ani dokládat svůj příjem. Jediné, na co se poskytovatel půjčky zaměří, je registr dlužníků. Možná právě díky tomu je nižší míra schválených půjček než jinde. Nejedná se ale zase o nijak nízké číslo, takže se nemusíte obávat o půjčku zažádat.

Splatnost dva měsíce

V případě, že si půjčku sjednáte, CreditAir nechce žádné poplatky za vyřízení, což je jistě výhodné. Pokud vám tedy poskytovatel půjčku schválí, peníze máte na svém účtu do 30 minut plně k dispozici. Půjčku pak musíte do 2 měsíců splatit. Stávajícím klientům nabízí až 30.000 Kč se splatností až 3 měsíce s další možností prodloužení splatnosti půjčky až o 30 dnů.

Velké půjčky

Klienty CreditAir občas odradí poněkud vyšší RPSN, které je ale vůči ostatním poskytovatelům spíše střední než vysoké. Půjčit si můžete od drobných 500 korun až po 30 000 korun. Na výběr tak máte poměrně velké půjčky, které by se mohli hodit každému, kdo se dostal do nepříjemné finanční situace.

Kontakt

KLIENTSKÁ LINKA:
PO-PÁ 07:00 – 18:00

TELEFON:
+420 800 88 22 88

E-MAIL:
[email protected]

Přihlášeni, klientská zóna a žádost o půjčku

Vše je dostapné na webových stránkách www.creditair.cz


Další články