COOL CREDIT půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

COOL CREDIT půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

Půjčka ihned je skvělým řešením vašich případných finanční problémů, které mohou kdykoli nastat. Abyste ale nemuseli chodit do banky, můžete využít půjčku od COOL CREDIT. Jedná se o nebankovní půjčku, díky které si můžete půjčit od 1 000 korun až do 10 000 korun. Peníze budete mít na účtu ihned po schválení půjčky, takže termín půjčka ihned je zde skutečně na místě. Peníze se odesílají hned také díky velkému množství účtů, kterými COOL CREDIT disponuje.

 

 

 

 

 

 

Bez ručitele či doložení příjmů

K tomu, abyste si mohli od COOL CREDITU půjčit, nebudete potřebovat žádného ručitele, dokonce nemusíte zastavit žádný hmotný majetek. Dokládat nemusíte ani výši svých příjmů, což je pro zákazníky velmi výhodné. COOL CREDIT ale nahlíží do registru dlužníků, a možná právě proto má velmi nízkou míru schválení půjček, která je i s porovnáním konkurentů velmi nízká.

Půjčka bez příjmu
Půjčka bez příjmu

Prodloužení splatnosti

Na druhou stranu se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků. Vše máte přehledně dostupné, takže vás nečeká žádné překvapení. V případě, že nebudete moci půjčku splatit ve stanoveném termínu, můžete si splatnost půjčky prodloužit od 30 dní. Běžná splatnost půjček je jeden den až třicet dní. Naopak ale máte také možnost předčasného splacení půjčky, a to dokonce bez jakýchkoli sankcí.

Vysoké RPSN

Pro klienty je trošku nevýhodné poměrně vysoké RPSN, které může některé žadatele o půjčku odradit. Navíc, pokud si chcete půjčit oněch 10 000 korun, tedy maximální půjčku, kterou COOL CREDIT nabízí, musíte u ní mít již pět splacených půjček, abyste na tuto nejvyšší mohli dosáhnout. Pokud tedy potřebujete vyšší půjčky, vyberte si jiného poskytovatele.

Půjčka od COOL CREDITU

Půjčka ihned od COOL CREDITU bohužel není pro každého klienta. Dobře proto zvažte, zda budete půjčku brát zde, nebo zvolíte jiného poskytovatele. I půjčka ihned od COOL CREDITU má ale něco do sebe, co jistě oceníte.

Kontakt

Pracovní doba
Po – Pá: 08:00 – 18:00
Telefon: +420 226 219 946
Email: [email protected]
Skype: coolcreditcz

Žádat o půjčku můžete na webových stránkách CoolCredit.cz

Další články