ClickCredit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt

ClickCredit půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt

Půjčka bez registru je v dnešní době poměrně oblíbenou formou krátkodobých a malých půjček, když vám nevystačí například peníze před výplatou. Právě jednu takovou si dnes představíme. Jedná se o půjčku ClickCredit, která svým zákazníkům nabízí částku do 4 999 Kč. Jedná se tedy o poměrně malou částku, která ale v případě potřeby může značně pomoci. Splatnost takové půjčky je fixně daná, stanovená na 30 dní. Máte tak i dostatek času, abyste tuto částku včas splatili, a nedostali se zbytečně do problémů. Mohli by se také stát, že by vám ClickCredit již v budoucnu nepůjčil.

Půjčka bez úroků

ClickCredit provozuje známý poskytovatel různých úvěrů – HomeCredit. Proto máte jistotu, že půjčka bude férová a bez zbytečných poplatků či skrytých nedostatků. Velkou výhodou ClickCreditu je, že neplatíte absolutně žádné úroky, což je velká výjimka na trhu s malými půjčkami. Tímto tedy také odpadají vysoké úroky, které si někteří poskytovatelé půjček účtují. Jak se jim ale může půjčka vyplatit, když neberou úroky?

Rychlá půjčka
Rychlá půjčka

Stačí fixní poplatek

Půjčka bez registru od ClickCreditu má totiž fixní poplatek za každých zapůjčených 1 000 Kč. Tento fixní poplatek je stanovený na 33 Kč. V případě, že si tedy půjčíte právě maximálních 4 999 Kč, za tuto půjčku zaplatíte fixní poplatek 132 Kč (4 x 33 Kč). Což je určitě výhoda, oproti úrokům, které se zpravidla vypočítávají ze zapůjčené částky.

Bez registru či ručitele

To vše ale není jedinou výhodou, kterou u ClickCreditu naleznete. Díky tomu, že se půjčuje poměrně malá částka, můžete si tuto půjčku vzít i bez doložení vašich příjmů! Nepotřebujete tak dokládat, že vám na účet chodí výplata ani nic podobného. Abyste na půjčku dosáhli, nebudete potřebovat ani žádného ručitele. Půjčku si můžete snadno a rychle zařídit online, a ClickCredit vám vaši půjčku vyplatí na účet do 60 minut od jejího schválení.

Pozor

ClickCredit jako takový již neexistuje, později se přejmenoval na Japonskou půjčku, která se nyní přejmenovala na Kamali.

Kontakt

800 300 390

[email protected]

 

Žádat o půjčku můžete na Kamali.cz

Další články