BB půjčka recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

BB půjčka recenze, zkušenosti, kontakt, přihlášení

BB půjčka. Krátkodobá půjčka od BB půjčky se vám bohatě vyplatí, a to díky skvělé nabídce, kterou klientům poskytuje. Jedná se o nebankovní půjčku, kde si můžete půjčit od 1 000 korun až do 45 000 korun. Pokud jste navíc novým klientem, a nemáte ještě žádnou historii u BB půjčky, můžete získat půjčku do 5 000 korun, a to navíc zcela zdarma. Jakmile řádně splatíte tyto menší částky, můžete si půjčit mnohem více, až do oněch slibovaných 45 000 korun.

Bez ručitele

Při schvalování vaší půjčky nemusíte mít žádného ručitele, který by v případě nesplácení vaše dluhy musel doplatit. BB půjčka ale vždy kontroluje registr dlužníků, a navíc budete muset doložit také vaše příjmy. I přes tyto kontroly, které krátkodobá půjčka od BB půjčky má, je vysoká míra schválení žádostí o půjčku. Nemusíte se proto obávat, že byste půjčku nedostali. Tedy v případě, že nemáte „aktivní“ záznamy v registru dlužníků.

Půjčka bez nahlížení do registrů
Půjčka bez nahlížení do registrů

Nízká úroková sazba

Pro své klienty se snaží BB půjčka udělat co nejvíce. Proto všem zákazníkům nabízí dobré měsíční splátky, ať už se rozhodnete pro různé doby splácení. Měsíční splátka se samozřejmě odvíjí také od půjčené částky. Navíc má půjčka také dobrou úrokovou sazbu, která vaši peněženku nezruinuje. Dobu splácení, má krátkodobá půjčka od sedmi dní až po dvanáct měsíců. Není divu, že mezi českými klienty je BB půjčka jednou z nejoblíbenějších, a to i přesto, že jejich webové stránky jsou trošku nepřehledné.

Jen po 21 letech

S BB půjčkou mají čeští klienti velmi dobré zkušenosti, a rádi se k ní vracejí. Na trhu s půjčkami jsou již deset let, takže mají i velkou tradici, kterou zákazníci ocení. Nemusíte se proto obávat vzít si půjčku právě zde. Mínusem je, že půjčky poskytují pouze lidem, kteří dovršili 21 let. Může to být trošku problém pro mladé lidi, kteří potřebují půjčku do výplaty. Pro ostatní je to ale skvělá flexibilní půjčka za dobré peníze.

Kontakt

BB Finance Czech s.r.o.
Adresa: Vyšehradská 1349/2, Praha, Nové Město
PSČ: 128 00
IČ organizace: 24190799

Pracovní doba:

Po – Pá 8:00 do 16:00 hod.
So – Ne zavřeno

tel. : +420 222 764805

e-mail : [email protected], [email protected]

Žádosti o půjčku můžete zasílat od pondělí do neděle 24 hodin denně.

Žádat o BB půjčku můžete na webových stránkách: www.BBpujcka.cz


Další články