Aasa půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt

Aasa půjčka – recenze, zkušenosti, kontakt

Půjčka do výplaty je oblíbeným řešením mnohých lidí, pokud se dostanou do menší finanční tísně, ale potřebují půjčit jen několik tisíc korun, protože očekávají v brzkých dnech výplatu. Poskytovatelem takových půjček je mezi jinými také Aasa. Ta lidem poskytne skvělou nebankovní půjčku od 5 000 korun až do 20 000 korun! Půjčka do výplaty na vás čeká online a bez zbytečného papírování, kterému byste se běžně v bance nevyhnuli. Navíc máte mnoho dalších drobností, které vám usnadní i samotné splácení vaší půjčky.

Bez zástavy čehokoli

Na to, abyste si takovou půjčku mohli vzít, nepotřebujete ani ručitele, ani zástavu hmotného majetku, jako například domu či auta. Aasa sice nahlédne do registru dlužníků, ale pokud zde nebudete mít škraloup, jistě vám ráda vyhoví. Splatnost vaší půjčky je od šesti do dvanácti měsíců, což je poměrně dlouhá doba na to, abyste ji bez zdržení splatili. Pokud se rozhodnete splatit půjčku dřív, samozřejmě můžete, a to dokonce bez poplatku!

Online půjčka
Online půjčka

Jednorázový poplatek

Aby se vám taková půjčka do výplaty vyplatila, nemusíte ani dokládat potvrzení svých příjmů. I přesto je míra schválení půjček o něco nižší, než u ostatních společností, a to zejména díky kontrole v registru dlužníků. Aasa ale disponuje nízkými měsíčními splátkami, a navíc má také jednu z nejlepších úrokových sazeb vůbec. Škoda je, že za svoji půjčku zaplatíte jednorázový poplatek 1 900 korun. Jak je ale zmíněno výše, Aasa tento poplatek kompenzuje nízkou úrokovou sazbou.

Vše online

Abyste si nemuseli lámat hlavu nad tím, kde si takovou půjčku můžete sjednat, ušetříme vám tyto starosti. Vše si totiž můžete sjednat on-line. Peníze tak na svůj účet získáte rychle, a nebudete se muset zatěžovat zbytečným papírováním a dalšími věcmi okolo. Jen si vyřídíte svoji půjčku a máte vystaráno. Teď už jen stačí bezproblémově splácet, a k další půjčce od Aasa máte volnou cestu.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad RPSN: v případě úvěru ve výši 20.000,- Kč a splatnosti 12 měsíců je RPSN 75,94% p.a. Celková částka splatná klientem: 26.664,82.- Kč. Úvěry jsou poskytovány společností Aasa Czech a.s

Požadavky

  • věk od 20 do 70 let
  • bez záznamu v registrech dlužníků
  • být občanem České Republiky
  • stálý příjem
  • není požadována zástava ani ručitel

Kontakty

Korespondenční adresa:
Aasa Czech a.s
Opletalova 1015/55
110 00 Praha 1

Klientský servis:

  • Pondělí – Čtvrtek:  9.00 – 17.00
  • Pátek: 9.00 – 16.00

E-mail: [email protected]
Telefon: 236 033 119

Žádat o půjčku Aasa můžete na webových stránkách: www.aasa.cz

 


Další články